Berlin – jarmark świąteczny 10 grudnia 2016

 

BERLIN

termin: 10.12.2016       cena:  89 złotych/osoba

Berlin, stolica Niemiec, symbol tysiącletniej Rzeszy. Miasto często przez nas odwiedzane, ale czy zwiedzane? Bywamy w Berlinie na zakupach, na lotnisku ale przeważnie brak nam czasu, by zostać w nim dłużej. Miasto to jest pełne zabytków, muzeów i daje ogromne możliwości do spędzania wolnego czasu. Dlatego warto wybrać się do Berlina i zakosztować przedświątecznej atmosfery. Spróbować tradycyjnego grzańca na jarmarku świątecznym, poczuć zapach pierników i cynamonu, zjeść kebab lub bratwurst – czyli tradycyjną kiełbaską w bułce. 10. grudnia to doskonały termin zarówno na zakupy świąteczne jak i rodzinny wyjazd z okazji Mikołajek.

zarezerwuj

10 grudnia to będzie dzień pełen wrażeń. Udamy się na spacer po zabytkowym centrum miasta. Spod Reichstagu przespacerujemy się pod Bramę Brandenburską. Zobaczymy ostatni zachowany posterunek graniczny między wschodnim a zachodnim Berlinem – Chackpoint Charlie. Odbędziemy spacer słynną Aleją Unter den Linden, dotrzemy do wyspy muzeów gdzie znajduje się muzeum Pergamon. Tam rokrocznie odbywa się jarmark bożonarodzeniowy na którym spędzimy czas wolny. Chętni będą mieli możliwość zwiedzić Pergamon ze słynnym Ołtarzem Pergamońskim i Bramą z Miletu lub Akwarium Sealife z fantastyczną kolekcją ryb z całego świata i windą znajdującą się wewnątrz ogromnego akwarium.

Cena wyjazdu 89 zł/ osoba*

Cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, opłaty parkingowe i drogowe, opiekę pilota/przewodnika.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do Pergamonu lub Sealife

Berlin Chackpoint Charlie

Ramowy plan godzinowy*

  • 08:00 – wyjazd z Barlinka do Berlina (Rynek Barlinek)
  • 11:00 – planowany przyjazd do Berlina
  • 11 30 – 14:30 – zwiedzanie Berlina
  • 14:30 – 19:00 wizyta na jarmarku świątecznym (Rotes Rathaus, Alexander Platz), dla chętnych zwiedzanie Pergamonu lub Sealife.
  • 19:00 – zbiórka i wyjazd w drogę powrotną
  • 22:00 – planowany powrót do Barlinkazarezerwuj
    dsc_0104

dsc_0109

Ciekawe artykuły, zabawne filmy i zdjęcia, najnowsze oferty wyjazdów prosto na Twojego maila. Zapisz się by być dobrze poinformowanym

Imię i Nazwisko
E-mail:*

Zawsze przed podróżą zabiezpiecz siebie i swój bagaż Ubezpiecz się

Polecamy

Dodaj komentarz

Captcha *