Praca – wychowawca na obozie

Biuro Podróży “Błękitne Okna” poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy jako wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży na obozie w terminie 13 – 29 sierpnia 2017 r. Obóz będzie odbywał się w 3 lokalizacjach. Rozpocznie się w województwie zachodniopomorskim, po 5 dniach wszyscy przejadą do powiatu opawskiego w Czechach by na ostatnie 5 dni powrócić do Polski do województwa lubuskiego. Podczas obozu będą odbywały się warsztaty multimedialne dla uczestników, prowadzone będą one przez niezależnych trenerów. Zadaniem wychowawców będzie sprawowanie opieki nad uczestnikami przez cały obóz, także podczas warsztatów i ewentualne wspieranie działań trenerów oraz organizowanie wypoczynku/zabaw popołudniami.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, wyżywienie, ubezpieczenie i transport w trakcie obozu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
– zaangażowanie i entuzjazm w wykonywaniu zadań,
– mile widziane doświadczenie w pełnieniu funkcji wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży poparte referencjami lub w inny sposób
– ukończone 18 lat
– co najmniej średnie wykształcenie
– uprawnienia wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży (w przypadku braku istnieje możliwość uzupełnienia)
– ważne orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych, potwierdzające możliwość pełnienia pracy jako wychowawca (w którym zawarto informacje, o których mowa w art. 7 ust. 2 ustawy z dnia 5 grudnia)
– kandydat nie może być karany co potwierdza oświadczeniem lub zaświadczeniem z KRK
– mile widziani STUDENCI i NAUCZYCIELE

osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres  biuro@blekitne-okna.pl w terminie do 05.08.2017. W przypadku pytań także prosimy o kierowanie ich drogą mailową na powyższy adres.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ciekawe artykuły, zabawne filmy i zdjęcia, najnowsze oferty wyjazdów prosto na Twojego maila. Zapisz się by być dobrze poinformowanym

Imię i Nazwisko
E-mail:*

Zawsze przed podróżą zabiezpiecz siebie i swój bagaż Ubezpiecz się

Polecamy

Dodaj komentarz

Captcha *