Berlin – jarmark świąteczny

Berlin, symbol tysiącletniej Rzeszy, miasto wielokulturowe mające na przestrzeni dziejów ogromny wpływ na losy Europy i całego świata. Stolica Niemiec wielokrotnie będąca zarzewiem konfliktów ogarniających wiele krajów. Berlin był także areną wielu zmian, co trwa w zasadzie do czasów współczesnych. Siedziba cesarskiej dynastii, kolebka rewolucji i narodowego socjalizmu. Po II Wojnie Światowej podzielony na dwie części, rozdzielone murem, należące do dwóch wrogich systemów. Od zjednoczenia Niemiec Berlin boryka się z trudnościami ale także rozwija się bardzo prężnie.

Berlin to miasto, które bezsprzecznie warto odwiedzić. Wiele muzeów, wspaniałych budynków pamiętających dawne dzieje, place pełne zieleni, kanały i rzeka którymi można odbyć wspaniałą wycieczkę. Grudzień – to dodatkowo czas, kiedy w całym mieście odbywają się jarmarki świąteczne. Niemalże każdy plac i skwer wykorzystywany jest na to by ustawić na nim stragany z świątecznymi gadżetami, lokalnymi produktami, jedzeniem i tradycyjnym grzanym winem pachnącym korzennymi przyprawami. W zależności od miejsca udostępniane są ślizgawki, zjeżdżalnie i inne atrakcje. Rozstawiane są bary pod gołym niebem by mieszkańcy Berlina i goście mieli okazję i możliwość do spotkań i wspólnego spędzania czasu.

Jeśli i Ty chcesz mieć udział w tym wydarzeniu, poczuć świąteczną atmosferę, zapraszamy Cię na wycieczkę z Barlinka do Berlina.

Terminy: 10.12.2016 Szczegóły w ofercie oraz 05.12.2016 Szczegóły w ofercie

dsc_0093

dsc_0094dsc_0095dsc_0096dsc_0100dsc_0102dsc_0109dsc_0114dsc_0119

Ciekawe artykuły, zabawne filmy i zdjęcia, najnowsze oferty wyjazdów prosto na Twojego maila. Zapisz się by być dobrze poinformowanym

Imię i Nazwisko
E-mail:*

Zawsze przed podróżą zabiezpiecz siebie i swój bagaż Ubezpiecz się

Polecamy

Dodaj komentarz

Captcha *