Wiedeń 3 dni

Odwiedzając Wiedeń, siedzibę Habsburgów koniecznie trzeba wybrać się na podniebną przejażdżkę karuzelą na Praterze, przespacerować się po parkach Hofburga lub Schonbrunnu, posłuchać walca na tarasie w Parku Miejskim i zjeść Apfelstrudel z kawą w jednej z uroczych kafejek Starego Miasta.
guzik wycena dla grupy

Dzień 1
Wyjazd w stronę Austrii, nocny przejazd.

Dzień 2
W godzinach porannych postój na śniadanie i toaletę. Przejazd ringiem wiedeńskim, spacer po Starówce Wiedeńskiej, przez Hofburg pod Katedrę. Stadtpark z pomnikiem Straussa. Dom Hundertwassera. Czas wolny dla grupy. Obiadokolacja w restauracji regionalnej, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Objazd autokarem – nowoczesny Wiedeń, Pałac Schönbrunn, Prater – park ze słynnym diabelskim młynem, wejście do Opery Wiedeńskiej lub do Muzeum Historycznego. Czas wolny dla grupy. Obiadokolacja Koncert muzyki klasycznej. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na Morawski Kras, zwiedzanie Jaskini Punkevni wraz z Przepaścią Macocha. Wyjazd w drogę powrotną. Obiad w drodze powrotnej. Powrót do domu w późnych godzinach nocnych.

CENA:
– uzależniona od liczebności grupy, oczekiwanego standardu zakwaterowania i wyżywienia oraz miejsca „startu” wycieczki.

Cena zawiera:
– przejazd komfortowym autokarem
– 2 noclegi w hotelu w Wiedniu (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami)
– 2 śniadania, obiadokolacja, kolacja regionalna, obiad w drodze powrotnej
– przewodnik po Wiedniu, lokalny przewodnik w jaskini Punkevni, opieka licencjonowanego pilota wycieczek
– opłaty parkingowe i drogowe
– ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie zawiera:
– bilety wstępu – do dyskusji/wyboru – (Opera Wiedenska, € 6,00; Krypty Cesarskie, € 4,50; Schönbrunn do wyboru Grand Tour € 15,90 lub Imperial Tour € 12,90; Muzeum historyczne € 14, 00; Diabelskie Koło € 9,00, bilet na koncert muzyki klasycznej od € 30,00, Jaskinia Punkevni 170 kc

* ceny biletów wstępu orientacyjne – mogą ulec zmianie

 

Wiedeń

Wiedeń2

guzik wycena dla grupy

Ciekawe artykuły, zabawne filmy i zdjęcia, najnowsze oferty wyjazdów prosto na Twojego maila. Zapisz się by być dobrze poinformowanym

Imię i Nazwisko
E-mail:*

Zawsze przed podróżą zabiezpiecz siebie i swój bagaż Ubezpiecz się

Polecamy

Dodaj komentarz

Captcha *